Demolice domu

Pořídili jste si dům a rozhodli jste se pro demolici domu? Nabízíme celkové demolice a to vč. odvozu veškerého odpadu. Zajišťujeme demoliční práce strojní ale také ruční a to šetrné demontáže např. od sousedního domu. Dále nabízíme rizikové demolice jako např. bourání v obydlené zóně.

Bourání starého domu

Naše bagry mají dosah do výšky až 12 metru. Pokud tedy potřebujete demolice dvou až tři patrových domu, tak věříme že budete s naší cenovou nabídkou velice spokojeni.

Demolice domu v obci

Pořídili jste si si starý dům postavený z cihel a nechce se Vám provést rekonstrukci? Rekonstrukce jsou většinou nákladnější než-li demolice domu. S následnou novou výstavbou. Pokud se rozhodnete pro demolici, tak už v pozdějším věku budete mít klid a nemusíte na nic už šáhnout. Jsou zákazníci kteří zdědí starý dům a stavbu moc nevyužívají. Časem tento dům začne svým způsobem chátrat a rozpadat se, ze střechy popadají tašky, do domu začne zatékat. Trámy začnou hnít a okna zplesniví. Základy zvlhnou a nosné stěny se nakloní.

Takový starý dům už je hodně nákladné zachraňovat.

Demolice venkovského statku a kůlny

Ideálnější volba je kompletní zbourání. V případě zájmu o demolici nás neváhejte kontaktovat, cenové nabídky jsou bezplatné.